Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Командувач Сухопутних військ ЗС України за запрошенням Командувача Сухопутних військ Фінляндії Maavoimat - Armén - The Finnish Army генерал-лейтенанта Пасі Валімʼякі, в межах відрядження до Фінляндії взяв участь в низці двосторонніх заходів

Командувач Сухопутних військ ЗС України за запрошенням Командувача Сухопутних військ Фінляндії Maavoimat - Armén - The Finnish Army генерал-лейтенанта Пасі Валімʼякі, в межах відрядження до Фінляндії взяв участь в низці двосторонніх заходів
258262 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мав нагоду зустрітися з Командувачем Сил оборони Фінляндії генералом Яннє Яааккола та керівним складом Сил оборони Фінляндії. Ознайомив командування з поточною обстановкою на фронті, українським досвідом ведення бойових дій, пріоритетами та потребами Сухопутних військ ЗСУ.

Для перемоги над російським агресором, який значно переважає в ресурсах, Україна потребує підтримки та єдності з партнерами. Обмін інформацією з фінськими колегами допоможе у підготовці подальших пакетів допомоги. Користуючись нагодою, подякував фінському народові та Силам оборони за підтримку, яку вони вже надали для нашого народу та війська. Високо цінуємо ці зусилля.

Під час зустрічі з офіцерами Командування оборони та слухачами Національного університету оборони Фінляндії Maanpuolustuskorkeakoulu поділився досвідом застосування підрозділів Сухопутних військ у російсько-українській війні. Акцентував на необхідності використання нових технологій та підходів до управління військами, внесення змін до сталих форм і способів ведення бойових дій.

Також відвідав Єгерський Гвардійський полк Kaartin jääkärirykmentti - Guard Jaeger Regiment, де обговорили питання, пов’язані з організацією оборони столиці.

У межах візиту до Командування Сухопутних військ Фінляндії разом з генерал-лейтенантом Пасі Валімʼякі та командуванням опрацювали низку питань нинішньої та майбутньої двосторонньої співпраці.

Упевнений, що тісна взаємодія між арміями обох держав лише сприятиме формуванню сталого безпекового простору в Європі, подальшій інтеграції України до НАТО, наблизить Перемогу України. Дякую Силам оборони Фінляндії, особисто генерал-лейтенанту Пасі Валімʼякі за прийом та плідну співпрацю.

Разом до Перемоги!

Всі новини на фейсбук сторінці 115-ї бригади ЗСУ

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: 115 бригада ЗСУ,115 окрема механізована бригада ЗСУ

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео