• Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Новини України та світу
  4. Засуджує громадян на тимчасово окупованій території Донеччини – повідомлено про підозру призначеній президентом рф «судді»
Засуджує громадян на тимчасово окупованій території Донеччини – повідомлено про підозру призначеній президентом рф «судді»
  • Донецька обласна прокуратура
  • 24 листопада 2024, 16:30
  • 351783

Засуджує громадян на тимчасово окупованій території Донеччини – повідомлено про підозру призначеній президентом рф «судді»

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури громадянці повідомлено про підозру у державній зраді та колабораційній діяльності (ч. 1 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).
 
За даними слідства, після повномасштабного вторгнення рф в Україну мешканка тимчасово окупованої частини Донеччини в умовах воєнного стану пішла на співпрацю з представниками держави-агресора.
 
 
Маючи вищу юридичну освіту, вона добровільно взяла участь у конкурсі на зайняття псевдопосади «судді центрально-міського районного суду м. Макіївка». У 2023 році на підставі указу очільника кремля отримала призначення.
 
Підозрювана використовує у своїй злочинній діяльності матеріально-технічну базу захопленої установи. Крім того, під час розгляду справ вона керується нікчемними нормативно-правовими документами квазіреспубліки та засуджує громадян за законами рф. Співпрацюючи з ворогом, псевдосуддя приймає незаконні рішення, вигідні окупаційній владі.
 
Досудове розслідування – ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє