Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Раді хочуть скасувати пеню за несвоєчасну оплату комуналки

У Раді хочуть скасувати пеню за несвоєчасну оплату комуналки
113202 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народні депутати пропонують ввести певні  зміни до Закону України «Про житлово-комунальні послуг», а саме скасувати нарахування штрафу для індивідуальних та колективних користувачів.

Цей законопроект було опубліковано на сайті Верховної Ради № 2087.

«Сумарна заборгованість за спожиті населенням житлово-комунальні послуги та енергоресурси лише протягом 2015-2018 рр. зросла у 3,6 рази – з 12,4 до 55,6 млрд грн., а на початок червня 2019 року сягнула позначки 57,2 млрд гривень. Такий жахливий стан розрахунків за спожиту енергію та послуги ЖКГ, що стосується соціально незахищеної категорії населення України тут можливе погіршення у зв’язку низки негативних факторів, що сформувалися протягом останнього періоду», – йшлося в пояснювальній записці.

Саме на цій підставі цим законопроектом  пропонується не допустити подальшого збільшення боргів за житлово-комунальні послуги  тому що не всі мають  можливість їх сплатити, а це більша частина  населення України.

Що пропонують:

·         скасувати передбачені законодавством положення про нарахування та сплату штрафу у разі несвоєчасної оплати житлово-комунальних послуг;

·         запровадити мораторій на примусове виселення з житла, примусове конфіскування  житла, припинення надання житлово-комунальних послуг;

·         позбавляти пільг, в тому числі це стосується оплати житлово-комунальних послуг, користування житлом та отримання послуг в залежності від того який сукупний дохід має сім’я пільгової особи.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення