Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Держслужбовці працюватимуть за контрактом

Держслужбовці працюватимуть за контрактом
204591 ПЕРЕГЛЯДІВ

У четвер 19 вересня Верховна Рада України внесла зміни до низки законів, зокрема в закон «Про Державну Службу», «Про Кабінет Міністрів України» та «Про центральні органи виконавчої влади». 228 народних депутатів проголосували за ведення в Україні для держслужбовців контрактної системи, тепер вони будуть працювати за контрактом, тривалістю до 3 років. З нововведень відомо, що тепер голова служби буде прописувати спеціальні вимоги до сторін, а також заключати та розривати контракти на проходження служби. 

Також змінена система прийняття та звільнення с державної служби, точніше спрощена, були витіснені повноваження Комісії з питань вищого корпусу Держслужби з питань призначення і звільнення держсекретаря міністерства та інших, які не входять в склад Кабміну. Був розширений список причин для звільнення, в якому є пункт про невідповідність чиновника посаді, яку він займає.

Наразі всі вакантні місця будуть в відкритому доступі на Єдиному порталі вакансій Держслужби та на сайті Держоргану.

Автор: Dnipro Inform

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення