Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Міжнародна конференція "Уроки з досвіду країн ЄС для України: економічний розвиток, антикорупційна реформа та довіра до судів"

Міжнародна конференція "Уроки з досвіду країн ЄС для України: економічний розвиток, антикорупційна реформа та довіра до судів"
141226 ПЕРЕГЛЯДІВ

Конференція проходитиме 26 вересня о 9:30. У рамках конференції будуть презентовані міжнародні дослідження. Обговорюватиметься ефективність боротьби з корупцією у Румунії, як використання нідерландського досвіду допоможе подолати кругову поруку і протекціонізм в українській системі правосуддя, а також як перетворити малий та середній бізнес в Україні на глобальних чемпіонів на основі досвіду Mittelstand у Німеччині. 
Серед спікерів: Артем Ситник - директор НАБУ; Гліб Вишлінський - виконавчий директор ЦЕС; Victor Alistar - виконавчий директор Transparency International Romania; Олександр Лємєнов - засновник StateWatch; Роман Куйбіда - заступник голови правління Центру політико-правових реформ. Програма - https://www.facebook.com/events/958841094455827/ Реєстрація - з 9.00. Реєстрація - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJUbejyJYeWIGW5Nm-fTWtpvTdLveVT93_nEr5s4-NKeTmtQ/viewform

Мiсце проведення заходу вул. Б.Хмельницького, 17/52 - Київ [ БЦ "Леонардо"]

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення