Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

26 вересня відбудеться Прем’єра фільму «Щиголь»

26 вересня  відбудеться Прем’єра фільму «Щиголь»
257113 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цей фільм створений за романом лауреата Пулітцерівської премії. Історія цієї картини зацікавить глядача своїм сюжетом. Події розгортаються під час теракту у музеї Метрополітену , який забрав у тринадцятирічного Теодора Деккера найдорожче, що є у нього у житті – його матір.  Герой цієї стрічки дивом зумів вижити у цьому пеклі. У шоковому стані Теодор забрав з музею безцінний експонат- це  полотно  під назвою – «Щиголь» цю картину написав голландський художник Карел Фабрициус. Хлопчик зберігав цю картину як пам’ять про той день коли сталася трагедія. Весь його подальший життєвий шлях буде складатися з людей, творчості та самотності. Головний герой зсередини пізнає підпільний світ мистецтва.

У ролях цієї стрічки знялися такі актори: Ніколь Кідман («Доґвіль», «Інші»), Сара Полсон («8 подруг Оушена»), Енсел Елґорт («На драйві»), Фінн Вулфард («Воно», «Воно 2»), Джеффрі Райт («Казино рояль»), Анайрін Барнард («Дюнкерк», «Кілер з гарантією»), Люк Вілсон.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення