Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Європарламент планує створити керівну групу для просування мирного процесу в Україні

Європарламент планує створити керівну групу для просування мирного процесу в Україні
113666 ПЕРЕГЛЯДІВ

Депутат європейського парламенту під час обговорення ситуації в Україні запропонував створити групу, яка б прискорила мирний процес в Україні.

З такою пропозицією на засіданні виступив Андріус Кубіліус (Литва) від групи європейських народників. Пленарне засідання відбулося 9 жовтня в Брюсселі.

«Мир-це не справа тільки України. Тому я пропоную створити в Європейському парламенті спеціальну керівну групу, на зразок групи по Brexit, яка піклуватиметься про мирний процес в Україні»,- висунув пропозицію політик.

Крім того, депутат нагадав колегам причини цієї війни: Україна стала «жертвою агресії з боку Росії через обрану європейську інтеграцію».

Представник Європейського парламенту також згадав «формулу Штайнмайєра», як доказ тому, що Україна всіляко шукає виходи та рішення задля досягнення миру.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення