Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україна закрила квоти на безмитний експорт до Євросоюзу по 10 видам продуктів

Україна закрила квоти на безмитний експорт до Євросоюзу по 10 видам продуктів
57469 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна, станом на 9 жовтня поточного року, повністю використала квоти на безмитний експорт Агро продукції до Євросоюзу по 10 групам товарів таких як: мед, цукор, крупи і борошно, оброблений крохмаль, оброблені томати, виноградний і яблучний сік, пшениця, кукурудза, м’ясо птиці і вершкове масло.

В порівнянні з відповідним періодом 2018 року ситуація кардинально не змінилася – на початок жовтня минулого року Україна закрила 9 квот на безмитний експорт до Євросоюзу.

Але змінилася ситуація з поставками солоду та пшеничної клейковини – на сьогодні використано 63%, в той час як за такий самий період 2018 року квоту було використано в повному обсязі. Відчутно збільшилися поставки цукру – цього року Україна повністю використала квоту на цукор, а в 2018 році на цей період лише на 12%.

Автор: narod-ukraine.com

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення