Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Сьогодні керівництво Національного Банку України їде на переговори з Міжнародним Валютним Фондом в Сполучені Штати Америки

 Сьогодні керівництво Національного Банку України  їде на переговори з Міжнародним Валютним Фондом в Сполучені Штати Америки
258997 ПЕРЕГЛЯДІВ

У вівторок, 15 жовтня, глава Національного банку України Яків Смолій  їде до Вашингтона. Ці збори проводять щороку  між Міжнародним валютним фондом і Світовим банком.

Компанію в поїздці складе перший заступник глави НБУ Катерина Рожкова та заступник голови Дмитро Сологуб, які також приїдуть до Вашингтона на день пізніше від свого керівництва.

Українська сторона візьме активну участь в дискусії в ряді таких резонансних питань, як: - розгляд технологій, які могли б забезпечити більшу включеність громадян до фінансової системи; - питання майбутнього світової фінансової системи, її моделі та завдань; - розгляду проблематики політики різних країн щодо державного боргу; - трансформацію ринку праці в країнах, що розвиваються.

 

Автор: Dnipro Inform

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення