Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

4 ЗАГРОЗИ ДЛЯ ТИХ, ХТО СВЯТКУЄ ХЕЛЛОВІН, ОПИСАНИХ В БІБЛІЇ

4 ЗАГРОЗИ ДЛЯ ТИХ,  ХТО СВЯТКУЄ ХЕЛЛОВІН, ОПИСАНИХ В БІБЛІЇ
226005 ПЕРЕГЛЯДІВ

Здавалося б, нешкідливий свято з переодяганнями, прикрасами і веселощами. Але не один обряд, переданий нам пращурами не проходить ними просто так. Загравання з темними силами, страшні наряди і не близькі християнству традиції - це не просто розвага. Кожне таке свято може принести серйозний відбиток в життя людини і його сім'ї. Ми знайшли 4 реальних загроз, які можуть нести святкування Хеллоуїна.

1. Позбавлення Божої підтримки

Хеллоуїн - небезпечний сатанинський свято, яке не слід відзначати. Всі ці костюми, що зображають духів, відьом, скелети, демонів і т.д., лише звеличують бісів і демонів. Хеллоуїн - святкування того, що Біблія категорично засуджує і забороняє.

У Біблії написано: «Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи дочку свою через огонь, віщун, ворожбит, і хто чарівник, і хто чорнокнижник, що викликає духів, чарівник і хто викликає духа померлого; Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке, і через ті гидоти Господь, Бог твій виганяє їх перед тобою ... (Втор. 18: 10-12);

Бути вигнаним від імені Господа, одне з найстрашніших покарань в Біблії. Адже без Божої підтримки у людини немає більше ні надії, ні захисту, ні опори.

2. Осквернення

Коли християни долучаються до язичницьких свят і починають переодягатися в костюми бісів, вони мимоволі підтримують традиції спілкування з нечистою. Такий обряд має кілька пояснень, одне з яких претендує на християнське. Начебто в цей день духи померлих спускатися на Землю і в їх пам'ять або щоб замаскуватися від їх можливого гніву люди переодягаються в різні костюми.

Але в Біблії написано, що подібна комунікація з померлими опоганює: «Не звертайтесь до духів померлих та до ворожбитів, і не доводьте себе до опоганення ними. Я Господь, Бог ваш. »(Лев. 19:31)

3. Боже неприйняття

Для Бога важливо і наш внутрішній стан, і то як ми висловлюємо його зовні. Бути дитям Господа це велика честь, яка зобов'язує до певних дествиях і вчинків. Святе Письмо говорить: «Бо ви храм Бога живого, як сказав Бог: вселюсь в них і буду ходити [в них]; і буду їм Богом, а вони будуть Моїм народом. Вийдіть з-поміж них і відлучіться, каже Господь, і не торкайтесь нечистого, і Я прийму вас. "(2-е Кор. 6: 16-17) Бог приймає тих, хто слідує за Ним і слухає Його слова

4. Протиставлення себе Богу

У Біблії написано: "Не можете пити чаші Господньої та чаші демонської; не можете бути спільниками Господнього столу й столу бісівської. Невже ми дратуватимем Господа? Хіба ми потужніші за Нього? "(1-е Кор 10:21). Хіба святкування Хеллоуїна не можна віднести до слів «пити чашу бісівську» Досить подивитися на зовнішні атрибути цього свята і все стає зрозуміло. Давайте не будемо дратувати Господа, ми не сильніше Його!

Ольга Мацканич, пресс-центр Global Christian Support

Теги: загроза,хелоуїн,біблія,позбавлення божої підтримки,господь бог,ісус христос,божа матір,надія,ваша надія,олексюк федір,бог,господь,осквернення,християни,духи,земля,бог ваш,молитва,сповідь,протиставлення себе богу,бісовська чаша

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення