Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Капкани роботодавців та як в них не потрапити

86813 ПЕРЕГЛЯДІВ
На цьому тижні нашим глядачам ми пропонуємо нову тему авторської програми "Темрява боїться Світла" і мова буде йти про "Капкани роботодавців і як у них не попасти".
Для багатьох це проста тема, якщо дивитись з точки зору глядача, а якщо сам попав в таку ситуацію як наша героїня Мар'яна Шарченко з Прикарпаття то тоді для цих людей вона стає актуальною, оскільки крім значних матеріальних втрат ця ситуація має важливий морально-етичний аспект, адже вішає на не винну людину ярлик крадія.  
Тема з однієї сторони і проста і складна, адже не завжди роботодавець може сподіватись на сумління своїх  працівників. Саме тому законодавець передбачив матеріальну відповідальність  працівника за матеріальні цінності чи товари, які йому передані під відповідальність. Виникає єдине  питання: а при яких обставинах ця відповідальність наступає. 
Пані Шарченко М.М. надала трудовий договір № 7 між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю Білейчук Богданою Вікторівною 17 травня 2019 року., який є абсолютно нормальним і не викликає ніяких сумнівів, а також в ньому немає "підводних каменів", які б вказували, що роботодавець Білейчук Б.В. планує вчиняти не правильні  дії або не провести оплату за виконання службових обов'язків продавця магазину  "Воскресінецькі ковбаси",  що в місті Івано-Франківську..

Разом з  тим капкани виникли в іншому місці. А в тім дивіться самі.

 

 

 

Теги: Магазин "Воскресінецькі ковбаси,Білейчук Богданою Вікторівною,Капкани роботодавців та як в них не потрапити ,Темрява Боїться Світла ,Ваша Надія ,Федір Олексюк,Шарченко Мар'яна Мирославівна,матеріальна відповідальність працівника,трудовий договір між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю,Інспекція по праці,ГСІА

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення