Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Слава ІСУСУ ХРИСТУ ГОСПОДУ НАШОМУ

Слава ІСУСУ ХРИСТУ ГОСПОДУ НАШОМУ
86777 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дорогі наші брати і сестри у Христі ! Ми всі з вами діти Отця Небесного. Ми всі віримо і поклоняємося Ісусу Христу, Господу нашому. Віримо в життя вічне в царстві Вічного Бога, Який любить нас і всіх людей хоче врятувати від смерті і вічних мук. Темрява згущується, тому що наближається прихід Господа нашого Ісуса Христа.

31 жовтня нечистий світ хоче наповнити кожне наше місто злом і своїми гидотами через події, які названі ''Хеллуїном.'' Люді обмануті. Відьми і чаклуни зодягли свої злі справи в жартівливу форму і підносять їх людям у вигляді '' свята''', але ми з вами добре розуміємо, яке прокляття несуть їх слова і ритуали для розуму, сердець і доль людей. Пропонуємо вам об'єднати зусилля в боротьбі: "... тому що ми не маємо боротьби бо наша боротьба не проти крови i плотi, а проти начальства, проти влади, проти свiтопра­вителiв темряви вiку цього, проти духiв злоби пiднебесних" (послання апостола Павла до Єфесян 6:12).

Просимо стати в молитовному проломі за своє місто, за свої родини, за друзів і близьких, за дітей і нашу молодь, захистити їх розум, серця і їх життя від прокляття. Стратегія така: почати молитовну війну з 24 жовтня (молитися якомога частіше протягом всього цього періоду) і закінчити 31 жовтня загальним постом і молитвою. Всі міста потребують такого посиленого молитовного захисту в цей час. Нехай Господь в цей час дасть нам єдність, гарячі і люблячі серця.

"І сказав я до шляхетних, до заступників, і до решти народу: Праця велика й простора і ми розсіяні по мурі, далеко один від одного, тому, звідки ви почуєте голос тієї сурми, - в те місце збирайтеся до нас: Бог наш буде воювати для нас" . (Книга пророка Неемії  4: 19,20).

Дорогі, величезне прохання максимально поширити цей заклик до молитви всіх віруючих в Ісуса Христа, незалежно від вашої конфесії.

Теги: Бог,Любов,Слава Ісус Христу,Ісус Христос,Живе Слово,Релігія,сповідь,отець небесний,віра,життя,Павло до ефесян,молитва,розум,серце,пост,Хеллуїн,Заклик до молтьви

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення