Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Проведення ремонтно-реставраційних робіт на території жіночого монастиря Дніпровської Єпархії УПЦ КП

Петровський Олександр Володимирович: Проведення ремонтно-реставраційних робіт на території жіночого монастиря Дніпровської Єпархії УПЦ КП
145296 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Свято-Благовіщенському монастирі Дніпровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату за ініціативи та фінансової підтримки мецената Єпархії Петровського Олександра Володимировича проводилися будівельні та ремонтні роботи з реконструкції будівлі.

Олександр Володимирович разом з президентом баскетбольного клубу «Дніпро» Валерієм Валерійовичем Кіндратієвим зробили подарунок духовному закладу у вигляді автомобіля під час одного з робочих візитів. Новий транспортний засіб передали особисто настоятельці жіночого монастиря - ігумені Наталії (Кудрянській).

Потім оглянули храм преподобних Антонія і Феодосія Печерських, а також територію храмового комплексу де проходить роботи з реконструкції. На території монастиря буде побудований житловий комплекс для того що б черниці, сестри монастиря, а також паломники змогли проживати на території та працювати. Слід зазначити, що тут майже завершено будівництво пекарні де готуватимуть богослужбовий літургійний хліб, який називається «просфора».

Крім того, тут планують в найближчому майбутньому зробити дитячий майданчик для маленьких парафіян комплексу і також будуть проведені роботи з висадження садів в яких будуть стояти альтанки де зможуть відпочивати парафіяни й жителі цього храму.

На території Свято-Благовіщенського жіночого монастиря Дніпровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та храму преподобних Антонія і Феодосія Печерських робиться все що б облагородити територію.

Робиться все можливе для того що б нову облагороджену територію відвідувало якомога більше парафіян  цього району і парафіян житлового масиву «Лівобережний».

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Олександр Петровський,Томос,Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення