Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Проведення ремонтних робіт на території геріатричного пансіонату Дніпра

Петровський Олександр Володимирович: Проведення ремонтних робіт на території геріатричного пансіонату Дніпра
31715 ПЕРЕГЛЯДІВ

Завдяки фінансовій підтримці Президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Петровського тривають ремонтні роботи в одному з геріатричному  пансіонаті Дніпра. У Пансіонаті було відновлено другий поверх установи, який вже успішно функціонує. Тут була проведена велика робота по ремонту переходу між корпусами. А також був проведений ремонт їдальні, де щодня снідають, обідають і вечеряють жителі пансіонату. У будівлі був зроблений кардинальний ремонт, тут провели заміну вікон, молярно-штукатурні роботи стін і стель. Крім того, в пансіонаті замінили освітлення, поміняли старі двері на нові та пофарбували стіни спеціальною фарбою. Нові поручні допоможуть підопічним пансіонату пересуватися, а нові вікна будуть зберігати й утримувати тепле повітря в приміщенні та будуть створювати затишну атмосферу як для жителів установи, так і для його персоналу.

Віце-президент БФ «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова відвідала пансіонат в рамках робочого візиту для того що б дізнатися, як просуваються будівельні роботи блоку А і Б, а також головного входу.

Крім того, варто наголосити на тому що за ініціативою Петровського Олександра Володимировича надалі планують здійснити ремонт і закупити м'які меблі: дивани, крісла і м'які пуфи.

Заступник директора Дніпропетровського геріатричного пансіонату по медичній частині Сергій Володимирович Зуб висловив подяку і наголосив на важливості всього, що робить фонд на чолі з його засновником і президентом Олександром  Володимировичем Петровським для людей, які потребуватимуть допомоги.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Міжнародний благодійний фонд «Солідарність»,Олександр Петровський,Томос,Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення