Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Підтримує спортсменів на змаганнях з найскладнішого виду спорту – Сучасного п’ятиборства

Петровський Олександр Володимирович: Підтримує спортсменів на змаганнях з найскладнішого виду спорту – Сучасного п’ятиборства
87698 ПЕРЕГЛЯДІВ

Благодійний фонд «Солідарність» і його президент Петровський Олександр Володимирович організовує не тільки культурно-масові заходи: концерти, фестивалі, а й спортивні змагання.

Одним з таких спортивних заходів яке Петровський Олександр Володимирович підтримує щороку став Відкритий Чемпіонат України - 2019 року з сучасного п'ятиборства.

Даний вид спорту є дуже складним серед усіх олімпійських видів спорту та вимагає багато тренувань для того щоб досягти гарних результатів. Історія створення цього спорту бере свій початок з того моменту коли його внесли до програми олімпійських ігор в 1912 році. Раніше змагання були лише для чоловіків, але згодом цей вид спорту став популярним серед жінок.  Сучасне п'ятиборство охоплює 5 різних видів спорту це і фехтування, і плавання, і конкур, і біг, і навіть стрільба із лазерної зброї.

У боротьбі за поїздку до Великої Британії взяли участь кращі спортсмени, а це понад 100 п'ятиборців, які приїхали на змагання із різних куточків України. Також на чемпіонат приїхали іноземні  гості - спортсмени з Литви та Білорусії.

В результаті цих змагань буде сформована команда, яка представить Україну на Чемпіонаті Європи в Великобританії, де переможці чемпіонату зможуть отримати олімпійські ліцензії.

Сергій Тімарев – представник Федерації сучасного п'ятиборства Дніпропетровської області висловив слова подяки Олександру Володимировичу Петровському за підтримку спорту. 

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Міжнародний благодійний фонд «Солідарність»,Олександр Петровський,Томос,Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення