Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Урочисте відкриття нового храму на території Дніпровського будинку-інтернату для дітей з інвалідністю

Петровський Олександр Володимирович: Урочисте відкриття нового храму на території Дніпровського будинку-інтернату для дітей з інвалідністю
257696 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» разом з меценатом єпархії Сергієм Олександровичем Олійником зробили чудовий подарунок Дніпровському будинку-інтернату для дітей з інвалідністю збудувавши на території «Храм Святителя і Чудотворця Миколая». Вони вже багато років підтримують і допомагають цьому закладу і дітям особисто. Надихнувшись прикладом Олександра Володимировича Петровського, його друзі також активно займаються благодійністю.

З цієї нагоди було проведено урочисте відкриття. На цю подію були запрошені численні представники духовенства Дніпровської єпархії Православної Церкви України на чолі з єпископом Дніпровським і Криворізьким Симеоном. Всі разом вони освятили нову будівлю, помолилися і благословили дітей і побажали всім присутнім многая літа.

Директор закладу Вікторія Євгеніївна Бабанська дуже вдячна президенту Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександру Володимировичу Петровському і всім тим, хто допомагав втілити цю ідею в життя.

У Храмі будуть проходити богослужіння і хрещення, які  необхідні і дітям, і дорослим. Також всі бажаючі зможуть приходити помолитися в храм і попросити у Господа допомоги.

Цей храм стане духовною підтримкою як для дітей, так і для вихователів, викладачів і прихожан цього обласного центру. Тут передбачено все для того що б дітям було зручно пересуватися храмом.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Олександр Петровський,Томос,Днепр

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення