Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Подарував найбільший у світі срібний дев’ятисвічник Ханукія для єврейської общини Дніпра, з цього приводу в місті Дніпро відбулася урочиста подія

Петровський Олександр Володимирович: Подарував найбільший у світі срібний дев’ятисвічник Ханукія для єврейської общини Дніпра, з цього приводу в місті Дніпро відбулася урочиста подія
36641 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Петровський Олександр Володимирович зробив подарунок  єврейському центру у вигляді найбільшого у світі срібного дев'ятисвічника Ханукія. З цього приводу в місті Дніпро відбулася урочиста подія, яка спрямована на духовне відродження по всій території України.

Цей унікальний подарунок має велике значення як для ізраїльтян, так і для культури та історії України в цілому.

На події були присутні почесні рабини, а також представники культури й громадськості міста Дніпро.

Петровський Олександр відомий як меценат і президент благодійного фонду, який займається великими благодійними проектами, організацією заходів і багатьма іншими справами, які спрямовані на благодійну допомогу людям, які потребують допомоги та підтримки. Він завжди підтримує і допомагає єврейській громаді це свідчить про те, що є люди, які готові не тільки допомагати, але і здатні об'єднати людей з різною національністю, релігією і з абсолютно різними поглядами на життя, адже не важливо до якої релігії відноситься людина або до  якої національності.

Новий срібний дев'ятисвічник встановили на перетині між Галерей центру «Менора» на тому ж місці де стояла попередня срібна Ханукія, яку також колись подарував Олександр Петровський від імені всієї своєї родини. Цей ексклюзивний подарунок мецената є найбільшим у світі і виготовлений ручною роботою кращих майстрів.

Шмуель Камінецький висловив величезну подяку, і благословив Олександра Петровського і його сім'ю. А також у своїй молитві він попросив у Всевишнього для рідних мецената міцного здоров'я, добробуту , довгих років щасливого життя та сімейного щастя.

Також на цьому заході Петровський Олександр Володимирович виступив зі своєю промовою і зазначив, що для нього має велике значення те, що робить єврейська громада Дніпра для підтримки України. Олександр Петровський вважає, що український народ і єврейський народ в місті Дніпро - це єдина громадськість, велика дружня сім'я.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Олександр Петровський,Томос,Дніпро
Автор: Dnipro Inform

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення