Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Заснування Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» який займається волонтерською, меценатською і благодійницькою діяльністю

Петровський Олександр Володимирович: Заснування Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» який займається волонтерською, меценатською і благодійницькою діяльністю
32802 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петровський Олександр Володимирович давно займається волонтерською, меценатською і благодійницькою діяльністю. Саме з цього Олександр Володимирович Петровський створив в жовтні 2003 року Міжнародний благодійний фонд «Солідарність».

Слоган організації - «Майбутні залежить від нас» і це дійсно так адже хто як не ми самі можемо змінити цей світ і зробити його краще.

Головна мета організації - в першу чергу це допомога і захист інтересів людей, які потребують соціального захисту: малозабезпечена населення, діти опинилися в інтернатах, дитячих будинках, діти з обмеженими можливостями та люди похилого віку. Соціальна місія фонду спрямована на те що б поліпшити соціальне, економічне становище.

З моменту створення Благодійного фонду «Солідарність» було втілено в життя безліч заходів, які мають велике суспільне значення.

Дізнатися детально про діяльність організації ви можете, подивившись і ознайомившись на сайті фонду, а також у багатьох засобах масової інформації (газетах, на телебаченні, на радіо, а також в інтернет) https://mbfs.com.ua/.

На сайті фонду ви зможете ознайомитися з розділами в яких освячуватися діяльність організації такі як: Акції фонду, публікації про допомогу, про події, які відбулися за їхньої участі та багато іншого.

Цей фонд багато робить для жителів міста Дніпро і для інших громадян України. Дана допомога є безцінною для нужденних з боку Фонду так і особисто Петровського Олександра Володимировича.

Президент фонду Олександр Володимирович Петровський вважає, що в сучасному світі релігія і віра в Бога грає велику роль в об'єднанні всього українського народу, і не важливо до якої національності, професії, релігії ставитися людина.

Петровський Олександр Володимирович - людина справи, який підтверджує свої слова справами. Він завжди бере участь в організації різних свят, заходів для всіх вікових категорій, а також допомагає дітям з важкими захворюваннями перебороти страшну недугу, крім того він підтримує матеріально і морально дітей сиріт.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Олександр Петровський

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення