Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Завдяки допомозі мецената відбулося відкриття пам’ятного монумента Героям України, на території храму «Різдва Пресвятої Богородиці» Дніпровської єпархії УПЦ КП

Петровський Олександр Володимирович: Завдяки допомозі мецената відбулося відкриття пам’ятного монумента Героям України, на території храму «Різдва Пресвятої Богородиці» Дніпровської єпархії УПЦ КП
145504 ПЕРЕГЛЯДІВ

На території храму «Різдва Пресвятої Богородиці» Дніпровської єпархії УПЦ КП відбулося відкриття пам'ятного монумента Захисникам України. Цей пам'ятник був встановлено нашим героям за те, що захищають і оберігають нашу країну. У цей святковий день за традицією проходить урочисті церемонії та покладання квітів загиблим солдатам. Після чого проводять божественну літургію.

Будівництво даного монумента профінансував й допоміг встановити меценат Української Православної церкви, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський. Він завжди підтримує і допомагає нашим воїнам. Встановивши цей монумент Олександр Петровський хоче, щоб героїв України завжди пам'ятали та не забували.

На офіційній церемонії відкриття були присутні почесні гості: представники духовенства, представники міської та обласної влади, депутати, всі небайдужі жителі міста Дніпро, волонтери, діти та ветерани. Також на захід прийшли сім'ї загиблих героїв, які боролися за незалежність України.

Скульптура цього монумента символ захисту та миру. Ця пам'ятна скульптура відтепер частина комплексу. Також це буде і згадкою про те, що є патріоти, які готові віддати своє життя заради своєї рідної землі. Завдяки їм ми маємо чисте і мирне небо. Ці герої залишаться не тільки в нашій пам'яті, але і в історії нашої країни.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Олександр Петровський,Томос

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео