Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: За ініціативи мецената відбулася святкова вистава для Дітей-Сонця Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату № 1

Петровський Олександр Володимирович: За ініціативи мецената відбулася святкова вистава для Дітей-Сонця Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату № 1
174992 ПЕРЕГЛЯДІВ

Учні Дніпропетровського театрально-художнього коледжу представили виставу в Верхньодніпровському дитячому будинку-інтернаті №1. Для дітей даного закладу студенти привезли виставу про мумі-тролів під назвою «Капелюх Чарівника».

Цю поїздку допоміг організувати Міжнародний благодійний фонд «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського.

У Верхньодніпровському дитячому будинку-інтернаті №1 знаходяться діти з вадами розумового розвитку їх називають «Дітьми-Сонця».

Їм дуже сподобалася вистава і принесло багато позитивних емоцій тому такі театральні постановки потрібно організовувати якомога частіше. Даний захід - це гарний настрій, спілкування та увага яку необхідно дарувати цим дітям.

Також цей досвід допоможе майбутнім акторам в їх професії й стати справжніми професіоналами своєї справи. Адже гра на сцені - це велике мистецтво, яке вимагає майстерного перевтілення. Нести мистецтво і гарний настрій людям це не тільки величезна праця, але й неабияка майстерність і талант.  Ця професія - це не просто робота - це покликання. Також цей досвід допоможе майбутнім акторам в їх професії.

 

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович,Міжнародний благодійний фонд «Солідарність»,Олександр Петровський,Томос,Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення