Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Літак авіакомпанії Qantas побив рекорд, зробивши найдовший переліт в історії

Літак авіакомпанії Qantas побив рекорд, зробивши найдовший переліт в історії
143788 ПЕРЕГЛЯДІВ

Boeing-787-9 Dreamliner пробув у небі 19 годин 19 хвилин.

У п'ятницю, 15 листопада, в австралійському Сіднеї приземлився літак авіакомпанії Qantas, який вдало здійснив безпересадочний переліт з Лондона.

Літак Boeing-787-9 Dreamliner побив рекорд по дальності польоту і його тривалості. Відстань, яку подолав літак становить 17 800 км, а в небі він провів 19 годин 19 хвилин.

Цей рекорд може відкрити нове покоління так званих над швидких рейсів, які безпосередньо зв'яжуть Сідней з Європою і США.

Під час тестового польоту літака австралійської авіакомпанії на борту знаходилося близько 50 осіб, яким за час подорожі вдалося побачити два сходу сонця. Варто підкреслити, що пасажири досягли Австралії на 3 години раніше, ніж якби вони летіли з пересадками.

В авіакомпанії говорять, що рейс поки не входить в список регулярних, але Qantas сподівається внести його в свій розклад до 2022 або 2023 році. До цього, компанії доведеться переконати австралійських авіаційних регуляторів в тому, що пілоти, бортпровідники і пасажири можуть витримати до 22 годин в повітрі без перерви. Для цього, під час польоту пасажири, в основному співробітники Qantas, одягали біометричні монітори, які фіксували їх фізичний стан.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення