Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Сауна: Бориспільський район: Загальні правила прийняття сауни

Сауна: Бориспільський район: Загальні правила прийняття сауни
29057 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сауна надає цілющий ефект та щоб отримати максимум користі від цієї СПА- процедури потрібно дотримуватися простих правил.

Перед тим як заходити до сауни ви можете прийняти душ після чого обтертися насухо рушником. Також для сани у нашому комплексі є спеціальний одяг: рушники та шапочки щоб уникнути перегрівання.

Якщо ви перший раз відвідуєте сауну перший візит не повинен перевищувати 3-4 хвилин для того щоб організм звик до різкої зміни температур. Вийшовши з парильні ви можете перепочити або пірнути у холодний басейн (близько 18 градусів).

Потім - другий захід, але вже на 10-15 хвилин. Тіло розпарюється, і тепер можна прийняти більш прохолодний душ, а потім знову зробити невелику перерву (20-30 хвилин). За такою схемою Ви можете зробити стільки заходів, скільки забажаєте! Але не забувайте важливого правила: весь сеанс прийняття сауни не повинен тривати більше трьох годин!

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення