Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Міністерство оборони України та Естонії підписали Декларацію про співробітництво у сфері територіальної оборони

Міністерство оборони України та Естонії підписали Декларацію про співробітництво у сфері територіальної оборони
7292 ПЕРЕГЛЯДІВ

У столиці Естонської республіки відбулася зустріч Міністрів оборони України та Естонії Андрієм Загороднюком та Юрі Луйком.

На зустрічі Українська та Естонська сторони обговорили актуальні напрями співпраці між оборонними відомствами обох країн та окреслили подальші кроки співпраці.

У рамкам цього візиту Міністерство оборони України та Естонії підписали Декларацію про співпрацю у сфері територіальної оборони.

Даний документ передбачає співпрацю обох країн у напрямку розробки концепції територіальної оборони України та практичного виконання державою міжнародних правових норм проекту в цій сфері у визначених територіально-адміністративних одиницях (областях) України.

Концепцію проекту планують здійснити з урахуванням досвіду утворення та функціонування Естонської Спілки Оборони і добровольчої національної оборонної організації Естонської Республіки.

 

Автор: narod-ukraine.com

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення