Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Як протидіяти дискримінації та розвивати громадську активність: студентки Київського коледжу пройшли першу в Україні школу політичної участі

Як протидіяти дискримінації та розвивати громадську активність: студентки Київського коледжу пройшли першу в Україні школу політичної участі
26688 ПЕРЕГЛЯДІВ

П’ятеро студенток Київського коледжу легкої промисловості завершили першу в Україні школу політичної участі для дівчат та жінок з інвалідністю “Лідерка”. Навчання тривало впродовж трьох днів і завершилося наприкінці листопада у Києві. Загалом до нього долучилася 21 учасниця з різних областей країни.

Під час навчання студентки коледжу, а саме Софія Сментенюк, Катерина Тиха, Діана Тертишник, Поліна Федотова і Сніжана Литовченко, вивчали різні формати та інструменти для участі у політичних процесах. Крім того, вони розвивали навички презентації, вивчали досвід успішних жінок з інвалідністю.

Тренерами школи стали громадські активістки, журналістки та представниці громадських організацій.

Проєкт був реалізований ГО “Боротьба за права” за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

Автор: Student Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення