Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Гінеколог Київ: Вплив куріння на організм та здоров’я жінки: Натівіта: Нативита: Nativita

Гінеколог Київ: Вплив куріння на організм та здоров’я жінки: Натівіта: Нативита: Nativita
27338 ПЕРЕГЛЯДІВ

Здавалося би, звичайна шкідлива звичка більшості людей в тому числі й  жінок, але саме ця згубна звичка може призводити до серйозних  проблем із жіночим здоров’ям.

Вчені, що займалися вивченням жіночого організму виявили, що куріння може спричиняти: порушення репродуктивної системи, а саме безпліддя, викидні та не виношування вагітності.

Вдихання тютюнового диму провокує розвиток запальних захворювань репродуктивної системи тим самим підвищуючи ймовірність викиднів. Кожна викурена сигарета неодмінно відобразиться на здоров’ї майбутньої дитини, адже жінки, що палять при вагітності частіше народжують дітей з аномаліями та патологіями, особливо з  дефіцитом ваги.

Крім того, жінки, що палять знаходяться у зоні ризику передчасної менопаузи та старіння. Тож якщо ви маєте таку шкідливу звичку як куріння варто про це повідомити свого лікаря-гінеколога.

Автор: Натівіта:  https://reproductology.com/

м. Київ, Подільський район, «Паркове місто», вул. Вишгородська, 45-А/6 (5 поверх)

+38 (096) 390-84-85,  +38 (044) 338-84-85,   +38 (050) 659-94-74,  +38 (093) 929-34-44

е-mail: [email protected]

https://reproductology.com/

Теги: Гінеколог Київ Натівіта,Консультація генетика Київ Нативита,Передімплантаційна генетична діагностика Київ Nativita,Мамолог Київ Натівіта,Ультразвукова діагностика Київ Нативита,Ультразвукова діагностика УЗД Київ Nativita,Ультразвукова діагностика ехографія Київ Натівіта,Каріотип Київ Нативита,Хромосомний аналіз Київ Nativita

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео