Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Консультація генетика Київ: На що здатні гени, дивовижні факти зі світу генетики: Натівіта: Нативита: Nativita

Консультація генетика Київ: На що здатні гени, дивовижні факти зі світу генетики: Натівіта: Нативита: Nativita
25762 ПЕРЕГЛЯДІВ

Усім відомий той факт, що зовнішність, риси характеру та особливості поведінки людини залежать від спадкових факторів. Однак науковці у ході дослідження цього питання довели, що лінь або захоплення людей подорожами – це не результат виховання або впливу оточення. Виявляється, це теж робота генів. Вчені розкривають все більше дивовижних фактів про спадковість людини.

Патологічну лінь прийнято вважати результатом поганого виховання, але у ході експерименту вчені виявили, що такі особливості поведінки як активність або лінь передаються генетично.

Тяга до подорожей також обумовлена генетикою так як є люди, яких важко зрушити з місця, а інших практично неможливо зупинити в прагненні подорожувати. Вчені з’ясували, що прагнення до подорожей може бути обумовлено ​​роботою гена DRD4-7r. Цей ген, названий «геном спраги мандрів» пов’язаний з такими особливостями поведінки як цікавість і невгамовність.

Також одним із цікавих фактів є те, що вчені довели, що схильність до шкідливих звичок є роботою гена DRD4-7r.

Автор: Натівіта:  https://reproductology.com/

м. Київ, Подільський район, «Паркове місто», вул. Вишгородська, 45-А/6 (5 поверх)

+38 (096) 390-84-85,  +38 (044) 338-84-85,   +38 (050) 659-94-74,  +38 (093) 929-34-44

е-mail: nativita@nativita.com.ua

https://reproductology.com/

Теги: Гінеколог Київ Натівіта,Консультація генетика Київ Нативита,Передімплантаційна генетична діагностика Київ Nativita,Мамолог Київ Натівіта,Ультразвукова діагностика Київ Нативита,Ультразвукова діагностика УЗД Київ Nativita,Ультразвукова діагностика ехографія Київ Натівіта,Каріотип Київ Нативита,Хромосомний аналіз Київ Nativita

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення