Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Консультація генетика Київ: Як генетика впливає на нащадків: Натівіта: Нативита: Nativita

Консультація генетика Київ: Як генетика впливає на нащадків: Натівіта: Нативита: Nativita
25739 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генетика є однією з найбільш загадкових наук. Як не дивно, але від генетики може залежати навіть любов до пригод, поза, в якій ви спите та, навіть, манера говоріння.

Ще зі школи відомо, що якщо сперматозоїд запліднює яйцеклітину з X-хромосомою – буде дівчинка, якщо ж Y – чекайте хлопчика.

Характер, який передається генетикою, включає в себе як спадковість, так і виховання дитини. Якщо дитинка в сім’ї є прийомною, то у батьків, які її виховують є рівні шанси передати їй свої риси характеру.

Спадково також передаються таланти, але важливо не розраховувати на генетично закладені здібності, а розвивати їх з дитинства та протягом життя.

Автор: Натівіта:  https://reproductology.com/

м. Київ, Подільський район, «Паркове місто», вул. Вишгородська, 45-А/6 (5 поверх)

+38 (096) 390-84-85,  +38 (044) 338-84-85,   +38 (050) 659-94-74,  +38 (093) 929-34-44

е-mail: nativita@nativita.com.ua

https://reproductology.com/

Теги: Гінеколог Київ Натівіта,Консультація генетика Київ Нативита,Передімплантаційна генетична діагностика Київ Nativita,Мамолог Київ Натівіта,Ультразвукова діагностика Київ Нативита,Ультразвукова діагностика УЗД Київ Nativita,Ультразвукова діагностика ехографія Київ Натівіта,Каріотип Київ Нативита,Хромосомний аналіз Київ Nativita

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення