Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Репродуктолог Київ: Репродуктологія Київ: Натівіта: Нативита: Nativita

Репродуктолог Київ: Репродуктологія Київ: Натівіта: Нативита: Nativita
34266 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лікар-репродуктолог – це спеціаліст який займається проблемою безпліддя не тільки у жінок, але й у чоловіків тому на візит до цього лікаря бажано записуватися вдвох. Консультація репродуктолога потрібна у тому випадку якщо ви не можете завагітніти протягом досить великого проміжку часу або ваша вагітність різко переривається.

Основні методи процедур, що проводить лікар-репродуктолог: УЗ-моніторинги, процедури стимуляції овуляції, внутрішньоматкові інсемінації спермою чоловіка або донора, програми штучного запліднення ЕКО, донація ооцитів та сурогатне материнство.

Для досягнення бажаного позитивного результату лікар-генетик проводить велику кількість  досліджень, які займають кілька місяців.

Філософія медичного центру NATIVITA -  це індивідуальний підбір кращих європейських практик обстеження і терапії для кожного пацієнта.

Лікар ретельно підбирає кожному клієнту індивідуальний план лікування, мета якого націлена на найкращий результат.

Звертайтеся до нас за консультацією і ми допоможемо Вам стати щасливими батьками здорового малюка!

Репродуктологія:  Вартість послуг:

- Комплексна програма ЄКО + ICSI «Стандарт» = 75000 грн;

Процедура включає в себе Первинну консультацію лікаря-репродуктолога, супровід, підбір індивідуального плану лікування та пакету медичних препаратів, супровід та моніторинг росту фолікулів, пункція (отримання фолікулів), ICSI (інтроцитоплазматична ін’єкція сперматозоїдів), культивування та підготовка ембріонів, ембріотрансфер, підтвердження вагітності(ХГЛ), УЗД моніторинг до 6 тижнів вагітності; Термін зберігання ембріонів у замороженому стані – 1 місяць

- Донорська програма = 110000 грн;

- Сурогатне материнство = 130000 грн.

м. Київ, Подільський район, «Паркове місто», вул. Вишгородська, 45-А/6 (5 поверх)

+38 (096) 390-84-85,  +38 (044) 338-84-85,   +38 (050) 659-94-74,  +38 (093) 929-34-44

е-mail: nativita@nativita.com.ua

https://reproductology.com/

Теги: Гінеколог Київ,Консультація гінеколога Київ,Консультація генетика Київ,Генетик Київ,Передімплантаційна генетична діагностика Київ,Генетична діагностика Київ,Мамолог Київ,Лікар-Мамолог,Ультразвукова діагностика Київ,УЗД,ехографія Київ,Каріотип Київ,Хромосомний аналіз Київ,Репродуктолог Київ,Репродуктологія Київ,Нативита,Натівіта,Nativita

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення