Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: У селі Новотроїцьке відбувся захід в честь нагородження захисників України

Петровський Олександр Володимирович: У селі Новотроїцьке відбувся захід в честь нагородження захисників України
32556 ПЕРЕГЛЯДІВ

У місцевому будинку культури села Новотроїцьке відбулася урочиста подія в честь нагородження захисників України почесними медалями.

Актори театру Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка виступили на заході з виставою «Сватання на Гончарівці» для військових і місцевих жителів. Захід об'єднав всіх: захисників і тих, хто захищений ними.

Організатором заходу був Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність».

Після святкової вистави відбулася церемонія нагородження військовослужбовців їм вручили медалі «За оборону і службу рідній державі» та церковну нагороду «За жертовність і любов до України», а також висловили подяку.    

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович ,Міжнародний благодійний фонд «Солідарність»,Олександр Петровський,Томос,Дніпро
Автор: admin.zhytomyr

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення