Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Безкоштовні та корисні курси для жителів Дніпра

Петровський Олександр Володимирович: Безкоштовні та корисні курси для жителів Дніпра
25514 ПЕРЕГЛЯДІВ

Метою духовно-культурного центру «Українське подвір'я», який знаходиться на території Дніпровської Єпархії, є розвиток духовного та патріотичного мислення у дітей. Також у центрі активно розвивається дозвілля й для дорослих.

Предмети розраховані таким чином, що обов’язково будуть корисними у житті. Для дітей – це заняття про безпеку, а дорослих вчать відповідальному батьківству.  Різноманітні християнські предмети та уроки вступної англійської є спільними для обох поколінь. Викладачі центру є майстрами своєї справи – заняття про безпеку веде Ганна Карпеченкова, яка є досвідченою правоохоронницею. На цих курсах дітвора дізнається про правила дорожнього руху, поводження з незнайомими людьми та безпеку на вулиці, такий предмет підійде навіть для 5-ти річної малечі.

Уроки доброти проводить Яна Іванілова – віце-президентка Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність». На цих заняттях учні будуть вчитись працювати над своїми вчинками та почуттями.

Духовно-культурний центр «Українське подвір'я» вдячний меценатові Олександру Петровському за можливість надавати безцінні знання абсолютно безкоштовно.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович,Міжнародний благодійний фонд «Солідарність»,Олександр Петровський,Томос,Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення