Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» влаштував солодке свято для спортсменів

Петровський Олександр Володимирович: Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність»  влаштував солодке свято для спортсменів
33088 ПЕРЕГЛЯДІВ

До Дніпровського спортивного клубу СК «Дзюдо-80» зі смачним солодким подарунком  навідався Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність». Величезним тортом пригостили всіх: від маленьких спортсменів до юних професіоналів. Під час заходу батьки мали нагоду подякувати фонду за постійний вклад в спортивний клуб та, безпосередньо, у спортсменів.

Окрім солодкого презенту, на святі нагородили тренерів та провідних спортсменів клубу. В подарунок вони отримали професійний спортивний одяг.

У клубі всі спортсмени мають великий потенціал та живуть своєю справою, яка обов’язково принесе їм успіх у майбутньому.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович,Томос,Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео