Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Допомога для Дніпровського центру соціальної підтримки

Петровський Олександр Володимирович: Допомога для Дніпровського центру соціальної підтримки
27173 ПЕРЕГЛЯДІВ

Центру соціальної допомоги «Добре вдома» зробили подарунки. Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» спільно з представниками громадської організації міста Дніпра «Рух-Вільна Доля» організували поїздку до центру та привезли необхідні речі для його жителів. Діти отримали солодощі також різноманітні макаронні вироби, крупи та цукор. Не забули й про оновлення гардеробу для дітлахів, та привезли одяг. Звісно, що ніяка поїздка до дітей не обійдеться без іграшок та для корисного дозвілля діти отримали книги.

Центр «Добре вдома» – це особливе місце в якому надають допомогу батькам для виховання їхньої дитини, де підтримують сім’ї та проводять роботи, щоб уникнути розлучення. Основною метою центру є зберегти сім’ю. Адже щаслива сім’я – це те, чого найбільше потребує дитина.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович,Томос,Дніпро
Автор: admin.chernihiv

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення