Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Україна готова направити 200 рятувальників до Австралії для допомоги в ліквідації лісових пожеж

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Україна готова направити 200 рятувальників до Австралії для допомоги в ліквідації лісових пожеж
27593 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна готова направити протягом 24-36 годин до Австралії 200 спеціально підготовлених рятувальників ДСНС для допомоги в ліквідації лісових пожеж. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Пожежі в Австралії не залишили байдужими українців. Ми співчуваємо! Уряд України повідомив австралійській стороні про готовність направити на допомогу близько 200 спеціально підготовлених рятувальників ДСНС», - сказав Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ додав, що українська сторона поінформувала Австралію про готовність прибуття рятувальників на місце трагедії протягом 24-36 годин з відповідною екіпіровкою на спеціально арендованому далекомагістральному літаку.

В Австралії через лісові пожежі загинули 25 осіб, десятки вважаються зниклими. За останній тиждень вогнем зруйновано близько 400 будинків, понад 50 тис. людей залишаються без світла.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення