Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Директору комунального підприємства КМДА було повідомлено про підозру у розкраданні бюджетних коштів

Директору комунального підприємства КМДА було повідомлено про підозру у розкраданні бюджетних коштів
29291 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 9 січня, чиновниці повідомили про підозру за ч.ч. 3,4 ст. 191 Кримінального кодексу України. 

Працівники управління стратегічних розслідувань Нацполіції, Подільського відділу поліції та Київської місцевої прокуратури №7 зібрали матеріали щодо протиправної діяльності посадових осіб комунального підприємства Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації. 

Під час слідства встановлено, що упродовж останніх двох років чиновниця разом з представниками комерційних структур налагодили схему з розкрадання бюджетних коштів шляхом укладання фіктивних договорів щодо надання послуг з оренди обладнання, а також реалізації проєктів та заходів за кошти місцевого бюджету. У схемі були задіяні підконтрольні суб’єкти господарювання, які, начебто, і були виконавцями договірних зобов’язань. 

Крім того, до протиправної діяльності залучили ряд комерційних структур з ознаками фіктивності, на рахунки яких перераховувались бюджетні кошти за, нібито, надання певних послуг. 

9 січня на підставі зібраних та обґрунтованих доказів директору комунального підприємства Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації було повідомлено про підозру за ч.ч. 3, 4 ст. 191 (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Наразі, вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу. 

 

Автор: Dnipro Inform

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення