Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Поліцейські та волонтери-подоляни подарували дітям з «Центру опіки» різдвяну коляду

26312 ПЕРЕГЛЯДІВ

Святковий настрій і подарунки захисникам правопорядку з лінії розмежування, а також вихованцям дитячих будинків привезли гості з Поділля. Сьогодні волонтери об’єдналися з правоохоронцями заради дитячих посмішок.

У розпал зимових свят за доброю традицією головний офіс поліції області гостинно зустрів гостей з Хмельниччини. Вже третій рік поспіль представники громадської волонтерської організації «Дія» на чолі з її головою Валентиною Базилюк долають величезну відстань, поєднуючи культурно-освітню місію з такою завжди необхідною волонтерською допомогою.

Так, з подільською колядою волонтери проїхалися лінією розмежування – завітали до Новотроїцького, Ольгинки, Чермалика та Гранітного, аби привітати бійців та співробітників правоохоронних структур, що несуть службу у прифронтових районах. З’являлися зненацька, проте з доброю душею та не з пустими руками – ці веселі гості везли з собою колядки, смачні традиційні гостинці та найголовнішу різдвяну страву – кутю. Не залишили колядники поза увагою і діточок, які так скучили за батьківською ласкою – вихованців Покровського сиротинця.

У Маріуполі ж керівники підрозділів поліції області, разом з волонтерами та представниками добровольчих батальйонів дарували подарунки, радість та святковий настрій діточкам з міського дитячого будинку «Центр опіки».

Сьогоднішній день укотре довів, що різдвяна коляда – то не тільки поетичний символ зимового свята, а ще й єднальна ланка між світами духовності Сходу та Заходу нашої держави, що подолала сотні кілометрів, прямуючи на Донеччину.

 

Відділ комунікації

поліції Донецької області

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення