Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Українські рятувальники повернулися з місця катастрофи українського Боїнга в Тегерані

Українські рятувальники повернулися з місця катастрофи українського Боїнга в Тегерані
29532 ПЕРЕГЛЯДІВ

14 січня українські рятувальники, експерти МВС та слідчі Національної поліції завершили свою роботу на місці катастрофи українського Боїнга в Ірані та повернулися в Україну.

 У аеропорту «Київ» їх зустрічали Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов та Голова ДСНС Микола Чечоткін, які подякували українським фахівцям за виконані пошукові роботи, слідчі заходи та роботу з ідентифікації тіл загиблих.

 Нагадаємо, 8 січня після зльоту в аеропорту Тегерана, український літак рейсу PS752 Тегеран - Київ зазнав авіакатастрофи в результаті якої загинуло 176 людей. На місце події було одразу направлено експертів з України, серед яких було 15 рятувальників ДСНС. Ними проводилися пошукові роботи, слідчі заходи та ідентифікація тіл загиблих. Окремо здійснювалося сортування та складування багажу і особистих речей, а також забезпечувалося освітлення місця проведення робіт. Крім того, експертною групою із залученням рятувальників ДСНС проводилися роботи по відтворенню корпусу літака з його фрагментів.

 

 

Автор: Dnipro Inform

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення