Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед учнів Cool Games 2019-2020

26459 ПЕРЕГЛЯДІВ

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед школярів «Cool Games» – це унікальний український проект, започаткований у 2018 році. Він сприяє створенню цікавих та яскравих уроків фізичної культури та масово залучає учнівську молодь до рухової активності. Фінал Cool Games зібрав переможців відбіркових етапів з 25-ти регіонів України.

Організаторами змагань є Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України й Українська федерація учнівського спорту.   

З вересня 2019 року по лютий 2020 року у селищах, містах, районах 24 областей України та м. Київ проводилися регіональні відбіркові етапи других Cool Games. У них взяло участь майже 100 тисяч учнів та учениць.

За період відбіркових змагань понад 700 учителів фізичної культури з усіх куточків України взяли участь у 25 навчальних семінарах цього унікального проекту.   

Усі збірні команди Cool Games складаються порівну з дівчат та хлопців і мають  три вікових дивізіони: 910 років, 1113, 1417 років. Усього у всеукраїнському фіналі взяло участь 550 учнів закладів загальної середньої освіти. 21 і 22 лютого пройшли відбіркові змагання інноваційного мегапроекту. До півфінальної частини вийшли 12 команд з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Рівненської областей і м. Києва.

Успішність Cool Games було відмічено Міжнародною федерацією учнівського спорту та в листопаді 2019 року у Києві проведено перший Міжнародний спортивно-масовий захід серед школярів «World Cool Games». World Cool Games включено до річного календарного плану заходів ISF та заплановано його проведення у 2020 році у нас в Україні.

Результати Всеукраїнського фіналу Cool Games:

1 віковий дивізіон (2009–2010 рр.):
1 місце – Волинська область
2 місце – м. Київ
3 місце – Запорізька область, Миколаївська область

2 віковий дивізіон (2006–2008 рр.):
1 місце - Волинська область
2 місце - Закарпатська область
3 місце – Донецька область, Рівненська область

3 віковий дивізіон (2002–2005 рр.):
1 місце – м. Київ,
2 місце – Кіровоградська область
3 місце – Рівненська область, Дніпропетровська область

 

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення