Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Easyjet: чи справді все Easy?

Easyjet: чи справді все Easy?
24487 ПЕРЕГЛЯДІВ

Одна з найбільших бюджетних авіакомпаній Європи, британська Easyjet, що за 2019 рік первезла понад 96 млн пасажирів, поки не здійснює своєї діяльності на території України, проте має великий вплив на формування всієї галузі пасажирських авіаційних перевезень у Європі, що вже дотично до українського ринку. Також перевізник виконує рейси з польських аеропортів Кракова та Варшави, які є популярними для подорожей у країни ЄС в українців.

Проте у зв'язку з практичною забороною виконання регулярних авіарейсів у більшості країн Європи, подальшим розвитком кризи у транспорті через пандемію, авіакомпанія переходить у "наземний" режим. Повідомляється, що з першого квітня працівники компанії відправляються у вимушену відпустку зі збереженням 80% від заробітної плати. Easyjet в даний момент співпрацюватиме тільки з державними органами та виконуватиме так звані "рятункові" та репатріаційні рейси за замовленням. Дата відовлення комерційних рейсів поки не вказується.

Теги: Інформаційне Агентство,УКРАЇНА ІНФОРМ,Easyjet

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення