• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Новини України та світу
  4. В Маріуполі бійці роти поліції особливого призначення викрили наркодилера
У обране
Завантажити
  • Поліція Донецької області
  • 2 квітня 2020, 21:21
  • 22153

В Маріуполі бійці роти поліції особливого призначення викрили наркодилера

Розфасований синтетичний наркотик чоловік збував методом закладок. Зловмисник був затриманий саме під час реалізації чергової партії «товару». Загалом вилучено більше 40 згортків. На місці продовжує працювати слідчо-оперативна група.

Під час патрулювання міста бійці роти поліції особливого призначення ГУНП в Донецькій області звернули увагу на підозрілого чоловіка. Поліцейські зупинили невідомого для перевірки документів і, як з’ясувалося, в цей час чоловік збував наркотики.

Наркопакунки потрапляли до рук покупців шляхом закладок. 20-річний зловмисник ховав згортки у замаскованих місцях та передавав геодані клієнтам.

Під час поверхневого обшуку поліцейські виявили та вилучили у чоловіка 37 згортків з синтетичною наркотичною речовиною (з його слів «Mix»), ще 7 - встиг «закласти». Хлопець розповів, що купував наркотик через телеграм-канал, фасував від 0,5 до 2 грам.

Станом на 18.00 на місці продовжує працювати слідчо-оперативна група. Правоохоронці з’ясовують канал надходження наркотовару.

Також відомо, що окрім психотропної речовини, затриманий збував наркотики рослинного походження.

Попередня правова кваліфікація - ч.1 ст.307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає від 4 до 8 років позбавлення волі.

Після проведення експертизи буде надана точна кваліфікація події.

 

Відділ комунікації поліції

Донецькій області

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє