Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Військова прокуратура Центрального регіону відстоює понад 10 га земель оборони на Київщині

Військова прокуратура Центрального регіону відстоює понад 10 га земель оборони на Київщині
630095 ПЕРЕГЛЯДІВ

 Ухвалою господарського суду Київської області відкрито провадження за позовом військової прокуратури Дарницького гарнізону Центрального регіону України в інтересах держави в особі Головного управління Національної гвардії України та однієї з військових частин НГУ. Військова прокуратура вимагає заборонити ведення лісового господарства та використання лісового фонду на землях оборони.

  За результатами проведеного вивчення наявності підстав для представництва інтересів держави військовою прокуратурою Дарницького гарнізону встановлено, що земельні ділянки загальною площею понад 10 га, на яких здійснюється ведення лісового господарства одним із підприємств, належать до земель оборони. Таким чином, вказані землі, які перебувають на обліку військової частини та використовуються як частина полігону Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів НГУ, підприємством використовуються незаконно.

   Враховуючи вищевикладене, військова прокуратура Дарницького гарнізону звернулася з позовною заявою до суду.

   Зазначимо, що військова прокуратура Центрального регіону України і надалі ефективно відстоюватиме інтереси держави в земельній сфері.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Теги: Військова прокуратура,Військова прокуратура Дарницького гарнізону,скеровано до суду,10 га земель оборони ,військова частина НГУ,лісове господарство,Київщина

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео