Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Пам’ятник героям відкрили у П’ятихатках

Пам’ятник героям відкрили у П’ятихатках
7883 ПЕРЕГЛЯДІВ

8 серпня в середмісті П‘ятихаток на території храму Покрови Пресвятої Богородиці відкрили меморіальний комплекс з портретами та іменами військовослужбовців, що загинули в російсько-українській війні.

Шану 26 героям приїхали віддати священнослужителі, представники органів державної влади, благодійники, бойові побратими, волонтери, родичі та друзі загиблих. Право відкрити меморіал надали дітям загиблих воїнів.

«Монумент звели менш ніж як за пів року. І не просто пам’ятник поставили, а ще й територію прилеглу до ладу привели. Тепер у нас тут і місця для сидіння є, і постамент, де квіти покласти можна, і дитячій майданчик поруч. Все це зробили коштом очільника Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Петровського. Ми з матерями полеглих бійців вкрай йому вдячні!», — каже мати загиблого військовослужбовця Надія Колотвіна.

Освятили пам’ятник панотці з П’ятихатщини, Жовтих Вод і Дніпра. Поіменну панахиду відслужив Владика Симеон.

Автор: МБФС

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео