Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Польщі затримали ще одного фігуранта справи екс-голови «Укравтодору»

У Польщі затримали ще одного фігуранта справи екс-голови «Укравтодору»
15527 ПЕРЕГЛЯДІВ

Підприємець хотів отримати контракт на будівництво і ремонт автодороги в Україні – повідомляє СЕГОДНЯ.
Слідство продовжує розкручувати справу колишнього керівника "Укравтодору" Славоміра Новака, якого підозрюють в корупції на 9 млн гривень. За розпорядженням варшавської прокуратури був затриманий польський підприємець Олександр Д., якому пред'явлено звинувачення в обіцянці вручення незаконної матеріальної вигоди. Про це з посиланням на прес-секретаря Окружної прокуратури у Варшаві Олександру Скшіняж повідомляє "Польське радіо".
"Затримання здійснено у рамках розслідування проти Славоміра Н. та інших підозрюваних. Олександр Д. - це особа, яка представляє польську компанію, яка хотіла отримати контракт на будівництво і ремонт однієї з автодоріг в Україні. Після приводу в прокуратуру Олександру Д. пред'явлено звинувачення в обіцянці надання матеріальної вигоди у великій кількості Славомір Н. ", - розповіла представник прокуратури.
Слідчі з України вважають, що під час роботи в "Укравтодорі" Новак брав хабарі за замовлення на будівництво доріг. У корупційних схемах брали участь двоє інших чоловіків. Оскільки справа стосується осіб, пов'язаних з Польщею, до розслідування приєдналися польські правоохоронні органи.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Славомір Новак,Укравтодор
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео