Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Колишній король Іспанії втік з країни на тлі звинувачень у корупції

Колишній король Іспанії втік з країни на тлі звинувачень у корупції
15932 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній король Іспанії Хуан Карлос I втік з країни на тлі звинувачень у корупції. Про це повідомляє НОВОСТИ N
Згідно з інформацією РІА Новини, монарх уже знаходиться в Домінікані. Імовірно, це не кінцева точка його маршруту, і Хуан Карлос може відправитися в Нову Зеландію: в одній із заяв кілька років тому він говорив, що емігрував би туди.
Прокуратура проводить розслідування, пов'язане із зарубіжними рахунками, які нібито контролює Хуан Карлос I, - вони при цьому оформлені на підставних осіб. Згідно з Конституцією Іспанії, у короля є недоторканність, по якій його не можуть притягнути до кримінальної відповідальності, однак монарха все ж можуть судити за дії, вчинені після зречення від престолу.
Так, навесні 2020 го прокуратура Швейцарії почала розслідування відносно 65 мільйонів євро, які колишній монарх передав своїй подрузі Корінне Сайн-Вітгенштейн. Крім цього, прокуратура Іспанії займається справою про розкрадання грошей при будівництві залізниці в Саудівській Аравії. Тоді на офшорний рахунок, який, імовірно, належав Хуану Карлосу, надійшло 100 мільйонів доларів.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Іспанія, корупція
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео