Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Савченко прокоментувала чутки про свій зв'язок з подільником луцького терориста

Савченко прокоментувала чутки про свій зв'язок з подільником луцького терориста
37057 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишня нардеп, лідер "Громадсько-політичної платформи Надії Савченко" Надія Савченко спростувала інформацію про якісь свої зв'язки з подільником луцького терориста Максима "Поганого" Кривоша.

Відповідний пост вона опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, повідомляє інформаційний портал "Главред".

Савченко зажадала від представників ЗМІ спростування інформації та принесення публічних вибачень за поширення інформації з приводу того, що харківський спільник терориста з Луцька Дмитро Михайленко був частиною кола її друзів.

"Я за якісну і відповідальну роботу журналістів в Україні. Тому без суду чекаю вибачень від усіх ЗМІ, які публікували та розганяли невірну неперевірену інформацію стосовно мене і залякували суспільство псевдотероризмом", ‒ заявила Савченко.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Громадсько-політична платформа Надії Савченко, боротьба з тероризмом
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео