Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Львові висловили підтримку білоруському народу

У Львові висловили підтримку білоруському народу
33919 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 10 серпня, о 19:00 біля Почесного консульства Білорусі у Львові відбулась акція партії “Демократичної Сокири” та громадської спілки “Студентське братство”. Активісти вийшли висловити підтримку білорусам.

Про це пише Кулемет з посиланням на повідомлення Демократичної сокири.

“Вчора півночі я дивилась стріми. Стріми, в яких по людях стріляли гумовими кулями. Стріми, в яких проти людей використовували світлошумові гранати. Стріми, в яких мирні акції розганяли водометами та іншою спеціальної технікою. Це була дуже знайома картина. І знайома вона мені була тому, що там люди, які вийшли боротись за свою свободу. Це дуже знайомий нам шлях. Ми знаємо, який він важкий та кривавий. І зараз цим шляхом іде білоруський народ. Що буде в них далі і як вони все вирішать — це їхня внутрішня справа. Ми лише можемо побажати їм перемоги,” — заявила одна з організаторів Анна Бару.

Мітингувальники наголошували, що вони не підтримують когось конкретно з політиків, а висловлюють підтримку сусідньому народу у боротьбі за свою свободу. Та засуджують фальсифікації на виборах, політичні репресії та застосування сили проти мирних громадян. Акція відбулась без партійних прапорів, учасники принесли з собою прапори України та національні прапори Білорусі.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Демократична сокира,вибори у Білорусі
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео