Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Весілля під час байкер-фесту на Черкащині

Весілля під час байкер-фесту на Черкащині
14241 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже 8 раз поспіль на початку серпня на території козацької фортеці "Дахнівська Січ" неподалік міста Черкаси проходить міжнародний фестиваль для представників мотогромади - "Дорога на Січ".

Цьогоріч учасники мотоз'їзду дивували місцян не тільки дорогими мотоциклами, а й незвичними образами, змагалися у силових видах спорту, насолоджувалися рок-концертами, дегустували смаколики, брали участь пляжних конкурсах та розвагах на воді. Найвправніші отримали призи і подарунки.

Вдалим доповненням традиційної розважальної програми стало весілля учасників фестивалю Інни та Росланда, що відбулося 1 серпня у Черкаському міському палаці одруження.

Щаслива пара наречених запам'яталась всім позитивом, драйвом та неймовірною харизмою.
Вітаємо подружжя зі створенням сім’ї і бажаємо, щоб роки сімейного життя були такими ж запальними та яскравими як і день весілля.
Нагадаємо, що на Черкащині у липні місяці одружилися 602 пари молодят.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео