Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Вийшов четвертий сезон «Фарго»

Вийшов четвертий сезон «Фарго»
164595 ПЕРЕГЛЯДІВ

На американському каналі FX і в російському сервісі more.tv вийшли перші епізоди четвертого сезону «Фарго». Ця частина поки не схожа не тільки на однойменний фільм братів Коенів, але й на попередні сезони, в яких незграбно, але весело боролися добро і зло, абсурд і релігія, рок і воля. Зате тепер «Фарго» виглядає як серйозна, дорога і масштабна гангстерська сага - і нагадує, скоріше, «Підпільну імперію», тільки про Америку 50-х.

Четвертий «Фарго» почали знімати ще до коронавірусу і руху Black Lives Matter. Але важливо уточнити: серіал сподобається в першу чергу тим, хто стежить за новинами з США, цікавиться історією цієї країни і справді готовий побути в чужій шкурі. Це історія насамперед про іммігрантський досвід і ідентичність меншин. Фанатам братів Коенів, які звикли до притч про дурнів і дороги, в цьому розкішному спецвипуску «Підпільної імперії» поки що робити нічого - хоча після п'ятої серії щось може і змінитися.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення