Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Що розкаже про ваш характер колір очей?

Що розкаже про ваш характер колір очей?
139018 ПЕРЕГЛЯДІВ

Очі — дзеркало душі. І ця фраза зовсім не пусті слова. Деякі люди закохуються з першого погляду, просто зазирнувши один одному у вічі. У фізіогноміці прийнято починати аналіз рис обличчя саме з очей. Отже, можемо зробити висновок, що очі, а зокрема їх колір, розкаже про людину більше, аніж вона сама.

1. Темно-карі (чорні очі)
Люди, у яких чорні очі, дуже вперті та ініціативні. Вони завжди досягають того, чого хочуть. Спочатку роблять, а потім думають: ця риса може зіграти негативну роль в житті чорнооких. Волелюбні та пристрасні, покохавши, ниряють у стосунки з головою, оточуючи свого партнера любов'ю та турботою.

2. Зелені очі
Володарі зелених очей — чуттєві натури, чия любов завжди справжня. Друзі поважають їх за вірність і м'якість характеру. Вороги не терплять через непохитність і дотримання своїх принципів. Терплячі, можуть вислухати та підтримати.

3. Блакитні очі
Люди з блакитними очима відрізняються особливою мрійливістю і романтичністю. Надмірна сентиментальність не стає перешкодою для численних романів та інтрижок, тому справжнє кохання володарі блакитних очей знаходять далеко не відразу. Дуже мінливі, настрій змінюється не по днях, а по годинах. Ранимі та злопам'ятні. Відмінною рисою є швидке пристосування до нових умов.

4. Світло-карі (горіхові очі)
Люди із світло-карими очима мають мало спільного з чорноокими. Вони сором'язливіші, замкнутіші, м'якіші. Схильні до ліні. Хоча ця риса із мінуса перетворюється у великий плюс, адже навіть у найскладнішому завданні горіхоокі знайдуть швидке й ефективне рішення, аби далі продовжувати лінуватися. На перший погляд податливі створіння, але насправді завжди все роблять по-своєму, навіть якщо і зробили вигляд, що прислухалися до вашої думки.

5. Сірі очі
Сіроокі люди характеризуються вдумливістю, сумлінністю, допитливістю й розсудливістю. Частіше опираються на холодний розрахунок, аніж на інтуіцію. Закриті, не виносять сміття із хати на загальне обговорення. Твердо стоять на ногах, практичні. Нікуди не спішать, але усюди встигають — ця фраза найкраще характеризує власників сірих очей.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео