Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Увага конкурс!

Увага конкурс!
9308 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

 

 

 

І знову конкурс дитячого малюнку від Міжнародного благодійного фонду О.Петровського «Солідарність». Цього разу до нашої соціальноі акції приєднався магазин канцтоварів «Акварель. Креатив Молл», який вже не перший раз виступає у ролі відповідального спонсора. Напередодні зимових свят, аби підняти настрій підопічним фонду та спонукати до творчої діяльності, вирішили запропонувати ім створити малюнки на новорічну тематику. До участі у конкурсі запросили усіх бажаючих хлопців та дівчат з соціального центру «Добре вдома» та з КЗ «Дніпропетровський дитячий будинок - інтернат» ДОР.
Конкурс буде тривати два тижні з 11 по 25 грудня. Потім організатори оберуть найкращі малюнки з кожної вікової категорії ( 3-7 років, 8-12 років, 13-18 років). 28 грудня буде оголошено переможців та передано подарунки. Дякуємо друзям нашого фонду - магазин «Акварель.Креатив Молл» - за цінні призи, а саме набори художніх матеріалів. Усім учасникам бажаємо успіхів та чекаємо на малюнки!

Автор: МБФС админ

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео