Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Як визначити дефіцит 0мега-3 в організмі?

Як визначити дефіцит 0мега-3 в організмі?
202424 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відчуваєте, що організму чогось не вистачає? Організм завжди сигналізує про те, що йому не вистачає певних вітамінів і мікроелементів.

Незамінна жирна кислота омега-з важлива для нас, оскільки вона безпосередньо впливає на всі функції нашого організму.
Науковці довели, що жирні кислоти омега-3 сприяють активності мозку, стимулюють пам’ять, покращують стан шкіри, волосся і нігтів, а також підтримують роботу серця й очей.

Визначити чи достатньо цих жирних кислот підтримує організм допоможе ряд симптомів. Якщо у вас є дані симптоми, то вони мають насторожити, адже мова буде йти про гострий дефіцит омега-3.

Складності з концентрацією уваги. Вам важко зосередитися на простому завданні? Раніше легко виконували, а зараз йде багато часу та втрачаєте концентрацію? Варто задуматися про дефіцит омега-3. Відновлення дефіциту жирних кислот допоможе поліпшити концентрацію уваги та працездатність.

Хронічна втома. Головним симптомом дефіциту жирних кислот є хронічні втома і відчуття, що ні на що немає сил. Медики наголошують на тому, що відчуття втоми й безсилля можуть бути симптомами різних захворювань, однак досить часто ці стани пояснюються саме нестачею омега-3.

Суха шкіра. Жирні кислоти зволожують і живлять шкіру, допомагаючи їй залишатися еластичною та насиченою. Чим більше омега-з – тим швидше та ефективніше ваша шкіра позбувається токсинів і насичується поживними елементами.

Проблеми з волоссям. Випадання волосся, тьмяність кольору, ламкість і інші проблеми з волоссям можуть бути пов’язані з тим, що вам не вистачає омега-3 жирних кислот. Заповнивши їх дефіцит, вдасться повернути красу ваших локонів, а також усунути інтенсивне випадання волосся.

Безсоння та проблеми і сном. Дефіцит омега-3 призводить до нетривалого сну, безсоння та навіть апное (тимчасове припинення дихальних рухів, зумовлене гальмуванням дихального центру, розміщеного в довгастому мозку). Після курсу омега-3 висипатиметесь краще, ваш сон буде приємним.

Теги: омега-3 , дефіцит омега -3 організм , концентрація уваги, хронічна втома , проблеми з волоссям ,безсоння ,проблеми зі сном

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео